poniedziałek, 13 lutego 2012

Bohaterowie .

Megan Rose ( 17 l. ) - Mieszka w New Jersey. Jest normalną nastolatką z problemami.Zawsze starała się myśleć optymistycznie i patrzeć na świat przez ' różowe okulary ' , do czasu kiedy nie umarła jej najlepsza przyjaciółka i nie zerwał z nią chłopak. Dziewczyna straciła chęć do życia i zamknęła się w sobie. Nie wierzy już w coś takiego jak ' miłość '. Ma dość codziennych kłótni rodziców, więc postanawia uciec od wszystkich problemów, zapomnieć o wszystkich i zacząć życie od nowa, w zupełnie nowym otoczeniu.
 

Zayn Malik ( 19 l. ) - jeden z pięciu członków zespołu One Direction. Bożyszcz tysiąca nastolatek. Jednak nie znalazł jeszcze tej jedynej. Kocha muzykę. Jest zupełnie inny niż myślą wszyscy - nadęty pozer z kieszeniami wypchanymi pieniędzmi. Tak na prawdę jest bardzo wrażliwy . Tylko najbliżsi wiedzą jaki jest na prawdę.


Harry Styles ( 18 l. ) - członek 1D. Bardzo chciałby zaznać smak prawdziwej miłości , jednak w jego sytuacji jest to bardzo trudne . Boi się obdarować zaufaniem dziewczyny, gdyż obawia się , że tak naprawdę jego wybranka bardziej będzie kochać pieniądze na jego koncie niż jego samego.


Liam Pyane ( 18 l. ) - członek brytyjsko-irlandzkiego boysbendu One Direction . Wybranką jego serca jest Danielle , którą bardzo kocha i nie wyobraża sobie życia bez niej.


Louis Tomlinson ( 20 l. ) - 1/5 zespołu One Direction. ' Fizycznie ' najstarszy z członków 1D, jednak ' psychicznie ' największe dziecko . Ma ogromnie poczucie humoru. Uważa, że miał wielkie szczęście, że mógł poznać tak wspaniałaych ludzi jak Harry , Liam , Zayn i Niall . Nie wyobraża sobie funkcjonowania bez nich.


Niall Horan ( 18 l. ) - wiecznie nienajedzony członek zespołu. Ma blond włosy i hipnotyzujące błękitne oczy. Wszystkich zaraża śmiechem. Wydaje się być niedojrzały psychicznie, jednak to tylko pozory.

1 komentarz: